Алімпіяды

Графік правядзення першага этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах

разгарнуць

Графік правядзення раённай алімпіяды навучэнцаў другой ступені

разгарнуць

Графік работы "Школы алімпійскага рэзерва" з 28.03.2022 па 02.04.2022

разгарнуць

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар

(подпіс) І.А.Палтаржыцкі

21.03.2022

 

Графік работы “Школы алімпійскага рэзерва” з 28.03.2022 па 02.04.2022

№п\п

Імя, прозвішча вучня

Клас

Прадмет

Настаўнік

Час правядзення

1.

Скіба Анастасія

 

3

Беларуская мова

Місюкевіч А.В.

28.03-31.03

11.00-12.00

2.

Аляксейчык Ксенія

3

Матэматыка

Місюкевіч А.В.

28.03-31.03

10.00-11.00

3.

Самойленка Злата

 

4

Матэматыка

Пілецкая І.У.

28.03-31.03

10.00-11.00

4.

Войніч Анастасія

 

4

Беларуская мова

Пілецкая І.У.

28.03-31.03

11.00-12.00

5.

Ярош Дар’я

5

Руская мова

 

Майсейчык В.В.

28.03-31.03

12.00-13.00

Англійская мова

 

Кулік Д.М.

28.03-01.04

11.00-12.00

6.

Пашко Кацярына

6

Матэматыка

Мілішкевіч С.В.

 

28.03-01.04

10.00-11.00

7.

Пашко Таццяна

7

Гісторыя

 

Валасевіч Д.М.

28.03-01.04

10.00-13.00

8.

Комар Мікіта

 

7

Геаграфія

Аўдзей Л.Э.

 

28.03-01.04

11.00-12.00

Фізіка

Вараб’ёва Л.П.

 

29.03; 01.04;

9.00-10.00

9.

Куцко Аліна

7

Абслугоўваючая праца

Круглік Л.М.

28.03-01.04

9.00-10.00

Беларуская мова

 

Чывель А.А.

28.03-01.04

10.00-11.00

10

 

 

Цагойка Дар’я

 

7

Англійская мова

 

Кулік Д.М.

29.03-01.04

9.00-10.00

Руская мова

 

Скіба І.А.

29.03-01.04

10.00-11.00

Хімія

Ждановіч А.І.

28.03; 29.03; 31.03; 01.04;

11.00-12.00

11

Пешкань Максім

7

 

Тэхнічная праца

Місюкевіч М.М.

29.03-01.04

10.00-11.00

12

Барысевіч Дар’я

 

8

Біялогія

 

Аўдзей Л.Э.

28.03-01.04

10.00-11.00

Беларуская мова

 

Майсейчык В.В.

28.03-31.03

11.00-12.00

13

Здрок Анастасія

9

Англійская мова

 

Кулік Д.М.

28.03-01.04

10.00-11.00

14

Касцюкевіч Яна

9

Беларуская мова

 

Чывель А.А.

30.03;01.04

11.00-12.00

15

Турко Мікіта

10

Беларуская мова

 

Чывель А.А.

30.03;01.04

11.00-12.00

16

Ганчарык Алег

10

Матэматыка

 

Мілішкевіч С.В.

28.03-01.04

11.00-12.00

Фізіка

Вараб’ёва Л.П.

29.03; 01.04;

10.00-11.00

 

згарнуць

Графік работы “Школы алімпійскага рэзерва” з 27.12.2021 па 06.01.2022

разгарнуць

Графік работы “Школы алімпійскага рэзерва” з 01.11.2021 па 06.11.2021

разгарнуць
Дадаткова ў гэтым раздзеле