Алімпіяды

Графік работы “Школы алімпійскага рэзерва” з 26.12.2021 па 06.01.2023

разгарнуць

 

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар ДУА “Кухчыцкая сярэдняя школа

Клецкага раёна”

(подпіс) І.А.Палтаржыцкі

23.12.2022

 

Графік работы “Школы алімпійскага рэзерва”

 з 26.12.2022 па 06.01.2023

п/п

Імя, прозвішча вучня

Клас

Прадмет

Настаўнік

Час правядзення

1.

Куцко Маргарыта

3

Беларуская мова

Рэзнік Т.Г.

27.12-29.12; 03.01-05.01

10.00-11.00

2.

Мядзвецкая Паліна

3

Руская мова

Рэзнік Т.Г.

27.12-29.12; 03.01-05.01

11.00-12.00

3.

Аляксейчык Ксенія

4

Англійская мова

Кулік Д.М.

27.12-29.12; 03.01-05.01

10.00-11.00

4.

Папок Сафія

5

5.

Самойленка Злата

 

5

Матэматыка

Навіцкая Г.В.

28.12-30.12; 04.01;05.01

12.00-13.00

6.

Войніч Анастасія

5

Беларуская мова

Чывель А.А.

28.12;29.12; 03.01;05.01

11.00-13.00

7.

Ярош Дар’я

6

Руская мова

Майсейчык В.В.

27.12-29.12; 03.01-05.01

12.00-13.00

8.

Пашко Кацярына

7

Матэматыка

 

Мілішкевіч С.В.

 

27.12-30.12; 03.01-05.01

10.00-11.00

9.

Куцко Аліна

8

Беларуская мова

Чывель А.А.

28.12;29.12; 03.01;05.01

11.00-13.00

10.

Камінская Мілана

8

Абслугоўваючая праца

Круглік Л.М.

28.12-30.12; 04.01-06.01

10.00-11.00

12.

Цагойка Дар’я

8

Руская мова

 

Мароз С.А.

03.01;05.01

10.00-11.00

 

13.

Войцік Паліна

9

14.

Пешкань Максім

8

 

Тэхнічная праца

Місюкевіч М.М.

03.01;05.01

10.00-11.00

15.

Цагойка Дар’я

8

Біялогія

Аўдзей Л.Э.

27.12;28.12; 03.01-05.01

10.00-11.00

16.

Барысевіч Дар’я

9

17.

Комар Мікіта

8

Геаграфія

Аўдзей Л.Э.

 

27.12;28.12; 03.01-05.01

11.00-12.00

18.

Мазай Андрэй

10

19.

Мазай Андрэй

10

Матэматыка

Мілішкевіч С.В.

27.12-30.12; 03.01-05.01

11.00-12.00

20.

Касцюкевіч Яна

10

Беларуская мова

Чывель А.А.

28.12;29.12; 03.01;05.01

11.00-13.00

21.

Здрок Анастасія

10

Англійская мова

Кулік Д.М.

27.12-29.12; 03.01-05.01

11.00-12.00

 

Намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце    (подпіс)          А.І.Ждановіч

згарнуць

Графік правядзення першага этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах

разгарнуць

22.09.2022

23.09.2022

24.09.2022

Хімія (7-11 класы)

Беларуская мова. Беларуская літаратура (5-11 класы)

Інфарматыка (10-11 класы)

Фізічная культура і здароўе (10-11 класы)

Грамадазнаўства (9-11 класы)

Фізіка (7-11 класы)

Біялогія (6-11 класы)

Гісторыя (5-11 класы)

Англійская мова (5-11 класы)

Геаграфія (6-11 класы)

Русский язык. Русская литература (5-11 класы)

Матэматыка (5-11 класы)

Працоўнае навучанне (7-11 класы)

Астраномія (11 клас)

згарнуць
Дадаткова ў гэтым раздзеле