Нашы дасягненні

 

Нагрудны значок сярэбранай вартасці «Спартыўная змена» Дзяржаўнага фізкультурна-аздараўленчага комплексу Рэспублікі Беларусь (Ганчарык А., 10 клас, настаўнік Давыдзенка Л.Г.)

Дыплом ІІІ ступені XXІV конкурса работ даследчага характару (канферэнцыі) навучэнцаў устаноў адукацыі Мінскай вобласці ў секцыі «Гісторыя. Краязнаўства» Пашко Т., вучаніца 7 кл. (кіраўнік – настаўнік гісторыі Валасевіч Д.М.)

Дыплом ІІІ ступені XXІV конкурса работ даследчага характару (канферэнцыі) навучэнцаў устаноў адукацыі Мінскай вобласці ў секцыі «Матэматыка» Пашко К., вучаніца 6 кл. (кіраўнік – настаўнік матэматыкі Мілішкевіч С.В.)

 

Пасведчанне ўдзельніка XXІV конкурса работ даследчага характару (канферэнцыі) навучэнцаў устаноў адукацыі Мінскай вобласці ў секцыі «Прыродазнаўчанавуковыя дысцыпліны» Цагойка Д., вучаніца 7 кл. (кіраўнік – настаўнік геаграфіі Аўдзей Л.Э.)

 

2 месца другога этапу алімпіяды па фінансавай граматнасці сярод вучняў УАСА (Ганчарык А., 10 клас, настаўнік Валасевіч Д.М.)

 


2 месца другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце «Матэматыка» (Ганчарык А., 10 клас, настаўнік Мілішкевіч С.В.)

 


Дыплом ІІ ступені (2 месца) другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце «Хімія» (Бардашэўская М., 11 клас, настаўнік Ждановіч А.І.)

 


Дыплом ІІІ ступені (4 месца) другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце «Фізічная культура і здароўе» (Анікей А., 11 клас, настаўнік Давыдзенка Л.Г.)

 

 

Дыплом ІІІ ступені дыстанцыйнай алімпіяды па вучэбным прадмеце «Інфарматыка» (Пашко К., 6 кл., настаўнік Навіцкая Г.В.)

 

Дыплом ІІІ ступені дыстанцыйнай алімпіяды па вучэбным прадмеце «Інфарматыка» (Цагойка Д., 7 кл., настаўнік Навіцкая Г.В.)

 

Дыплом ІІІ ступені дыстанцыйнай алімпіяды па вучэбным прадмеце «Інфарматыка» (Мазай А., 9 кл., настаўнік Навіцкая Г.В.)

 

Дыплом ІІІ ступені раённай краіназнаўчай алімпіяды на англійскай мове (Пашко К., 6 клас, Цагойка Д., 7 клас, Барысевіч Д., 8 клас,  настаўнік Кулік Д.М.)

Дыплом ІІІ ступені раённага этапу фестывалю «Я – даследчык» (Мароз Б., 2 клас, настаўнік Рэзнік Т.Г.)

 

Дыплом удзельніка рэспубліканскага конкурса дзіцячых навукова-практычных праектаў эколага-біялагічнага накірунку  «Прозрачные волны Нарочи» (Барысевіч Д., 8 кл., настаўнік Аўдзей Л.Э.)

 

Дыплом І ступені раённага конкурса даследчых работ «Дерзайте, вы талантливы» вучаніцы 7 класа Пашко Т. у секцыі «Гісторыя» (кіраўнік Валасевіч Д.М.)

 

Дыплом ІІ ступені раённага конкурса даследчых работ «Дерзайте, вы талантливы» вучаніцы 7 класа Цагойка Д. у секцыі «Геаграфія» (кіраўнік Аўдзей Л.Э.)

 

 

Дыплом ІІІ ступені раённага конкурса даследчых работ «Дерзайте, вы талантливы» вучаніцы 7 класа Камінскай М. у секцыі «Працоўнае навучанне» (кіраўнік Круглік Л.М.)

 

Сертыфікат фіналіста рэспубліканскага спартыўна-масавага мерапрыемства “300 талентаў для Каралевы” (Ждановіч І., вучань 4 класа, настаўнік фізічнай культуры і здароўя Ждановіч К.А.)

Сертыфікат фіналіста рэспубліканскага спартыўна-масавага мерапрыемства “300 талентаў для Каралевы” (Варэйка В., вучаніца 3 класа, настаўнік фізічнай культуры і здароўя Ждановіч К.А.)

 

Дыплом І ступені раённай алімпіяды вучняў другой ступені па вучэбным прадмеце «Хімія» (вучаніца 7 класа Цагойка Д., настаўнік Ждановіч А.І.)

 

Дыплом ІІ ступені раённай алімпіяды вучняў другой ступені па вучэбным прадмеце «Гісторыя» (вучаніца 7 класа Пашко Т., настаўнік Валасевіч Д.М.)

 

Дыплом ІІІ ступені раённай алімпіяды вучняў другой ступені па вучэбным прадмеце «Англійская мова» (вучаніца 7 класа Цагойка Д., настаўнік Кулік Д.М.)

 

Дыплом ІІІ ступені раённай алімпіяды вучняў другой ступені па вучэбным прадмеце «Геаграфія» (вучань 7 класа Комар М., настаўнік Аўдзей Л.Э.)

Сертыфікат пераможцы даследчага конкурса Беларускага Дзяржаўнага ўніверсітэта «Terra Patris» у катэгорыі «Рэферат» (вучаніца 7 класа Цагойка Д., настаўнік Аўдзей Л.Э.)

Навучальны год

Удзел/месца ў рэспубліканскім  конкурсе

 

2020/2021

Дыплом ІІ ступені абласнога этапа рэспубліканскай акцыі “Сцяжынкамі Бацькаўшчыны” у намінацыі “Сцяжынкамі роднай прыроды” (вучні 9 класа Ганчарык А., Турко М., кіраўнік – настаўнік геаграфіі Аўдзей Л.Э.)

Дыплом ІІ ступені XXІІІ конкурса работ даследчага характару (канферэнцыі) навучэнцаў устаноў адукацыі Мінскай вобласці «Філатэлія Беларусі аб нацыянальных промыслах и рамёствах» ў секцыі «Гісторыя. Краязнаўства» (вучаніца 7 класа  Барысевіч Д., кіраўнік – настаўнік гісторыі Валасевіч Д.М.)

Дыплом ІІ ступені XXІІІ конкурса работ даследчага характару (канферэнцыі) навучэнцаў устаноў адукацыі Мінскай вобласці «Тапаніміка ваколіц аграгарадка Кухчыцы як адлюстраванне ланшафтнай і антрапагеннай асаблівасці тэрыторыі» ў секцыі «Гісторыя. Краязнаўства» (вучаніца 6 класа  Цагойка Д., кіраўнік – настаўнік геаграфіі Аўдзей Л.Э.).

Пасведчанне ўдзельніка XXІІІ конкурса работ даследчага характару (канферэнцыі) навучэнцаў устаноў адукацыі Мінскай вобласці «Математики шутят» ў секцыі «Матэматыка» (вучань 9 класа  Ганчарык А., кіраўнік – настаўнік матэматыкі Мілішкевіч С.В.).

Дыплом І ступені раённага конкурса работ даследчага характару «Дерзайте, вы талантливы» у секцыі «Гісторыка-грамадазнаўчая» (вучаніца 6 класа Пашко Т., кіраўнік Валасевіч Д.М.)

Дыплом І ступені раённага конкурса работ даследчага характару «Дерзайте, вы талантливы» у секцыі «Працоўнае навучанне» (вучаніца 11 класа Палтаржыцкая Т., кіраўнік Круглік Л.М.)

Дыплом ІІ ступені раённага конкурса работ даследчага характару «Дерзайте, вы талантливы» у секцыі «Эколага-прыродазнаўчая» (вучаніца 6 класа Цагойка Д., кіраўнік Аўдзей Л.Э.)

Дыплом ІІІ ступені раённага конкурса работ даследчага характару «Дерзайте, вы талантливы» у секцыі «Прыродазнаўча-матэматычная» (вучань 8 класа Мазай А., кіраўнік Навіцкая Г.В.)

Дыплом ІІІ ступені раённай алімпіяды па вучэбным прадмеце «Матэматыка» (вучань 4 класа Іваноў Д., настаўнік Дзейка Д.А.).

Дыплом ІІІ ступені раённай алімпіяды па вучэбным прадмеце «Беларуская мова» (вучаніца 3 класа Войніч А., настаўнік Пілецкая І.У.).

Дыплом ІІІ ступені раённага фестывалю «Я – даследчык» ( вучань 4 класа Іваноў Д., настаўнік Дзейка Д.А.).

1 месца другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце «Геаграфія» (вучань 9 класа Ганчарык А., настаўнік Аўдзей Л.Э.).

1 месца другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце «Фізіка» (вучань 9 класа Ганчарык А., настаўнік Вараб’ёва Л.П.).

1 месца другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце «Хімія» (вучаніца 10 класа Бардашэўская М., настаўнік Ждановіч А.І.).

2 месца другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце «Матэматыка» (вучань 9 класа Ганчарык А., настаўнік Мілішкевіч С.В.).

3 месца другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце «Абслуговая праца» (вучаніца 11 класа Лісавец А., настаўнік Круглік Л.М.).

Дыплом ІІІ ступені другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце «Фізічная культура і здароўе» (вучаніца 11 класа Сняжко Я., настаўнік Давыдзенка Л.Г.).

Дыплом І ступені раённай алімпіяды вучняў другой ступені па вучэбным прадмеце «Матэматыка» (вучаніца 5 класа Пашко К., настаўнік Мілішкевіч С.В.).

Дыплом ІІ ступені раённай алімпіяды вучняў другой ступені па вучэбным прадмеце «Біялогія» (вучаніца 7 класа Барысевіч Д., настаўнік Аўдзей Л.Э.).

Дыплом ІІІ ступені раённай алімпіяды вучняў другой ступені па вучэбным прадмеце «Англійская мова» (вучаніца 6 класа Цагойка Д., настаўнік Гаўрук В.А.).

Дыплом ІІІ ступені раённай алімпіяды вучняў другой ступені па вучэбным прадмеце «Гісторыя» (вучань 9 класа Турко М., настаўнік Валасевіч Д.М.).

Навучальны год

Удзел/месца ў рэспубліканскім  конкурсе

2019/2020


 


 


 


 

Дыплом ІІІ ступені абласнога этапу рэспубліканскага конкурсу на лепшы праект па арганізацыі шостага школьнага дня   «Мы – разам» (Круглік Л.М.)

Сертыфікат удзельніка XXIV рэспубліканскага конкурсу работ даследчага характару (канферэнцыі) навучэнцаў па вучэбным прадмеце «Фізіка» «Движение воздушного пузырька в вязких жидкостях» Чывеля Сяргея, вучня 11 класа  (кіраўнік – Вараб’ёва Л.П.)

Сертыфікат удзельніка конкурса работ даследчага характару (канферэнцыі) навучэнцаў устаноў адукацыі Мінскай вобласці «Філатэлія Беларусі аб дэкаратыўна-прыкладным мастацтве» ў секцыі «Гісторыя» Палтаржыцкай Т., вучаніцы 10 кл. і Чывеля С., вучня 11 класа (кіраўнік – настаўнік гісторыі Валасевіч Д.М.)

1 месца раённай алімпіяды па вучэбным прадмеце «Матэматыка» (Пашко К., 4 клас, настаўнік Рэзнік Т.Г.)

2 месца другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце «Матэматыка» (Ганчарык А., 8 клас, настаўнік Мілішкевіч С.В.)

2 месца другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце «Абслугоўваючая праца» (Кудрынская А., 8 клас, настаўнік Круглік Л.М.)

2 месца другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце «Абслугоўваючая праца» (Лісавец А., 10 клас, настаўнік Круглік Л.М.)

2 месца другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце «Геаграфія» (Пілецкая К., 11 клас, настаўнік Аўдзей Л.Э.)

2 месца другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце «Фізіка» (Чывель С., 11 клас, настаўнік Вараб’ёва Л.П.)

3 месца другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце «Хімія» (Бардашэўская М., 9 клас, настаўнік Ждановіч А.І.)

3 месца другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце «Хімія» (Мурашка Д., 10 клас, настаўнік Ждановіч А.І.)

3 месца другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце «Тэхнічная праца» (Пешкань В., 10 клас, настаўнік Місюкевіч М.М.)

3 месца другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце «Фізічная культура і здароўе» (Варэйка А., 11 клас, Сняжко Я., 10 клас, настаўнік Давыдзенка Л.Г.)

Дыплом І ступені раённага конкурса даследчых работ «Дерзайте, вы талантливы» вучаніцы 10 класа Палтаржыцкай Т. у секцыі «Гісторыя» (кіраўнік Валасевіч Д.М.)

Дыплом І ступені  раённага конкурса даследчых работ «Дерзайте, вы талантливы» вучня 8 класа Ганчарыка А. у секцыі «Матэматыка» (кіраўнік Мілішкевіч С.В.)